Roman

Resultaat 1–24 van de 29 resultaten wordt getoond

7,50

Boek heeft vochtschade en vlekken, maar is nog prima te lezen.

9,50

Boek verkeert in goede staat, er staat een notitie op de titelpagina in het boek.

9,95

Het is in redelijke staat en heeft wat vochtschade opgelopen.

10,00

Een geweldige roman van de auteur van The Thorn Birds. De kaft is een beetje gehavend, maar dat bederft het leesplezier zeker niet.

10,00

De pagina's zijn wat vergeeld, maar dat bederft het leesplezier niet.

10,00

THE PERFECT CURL-UP READ FOR CAT LOVERS ‘Prepare to have your heartstrings tugged by this quirky tale’ Sunday Mirror ‘A book about kindness and love, and how the smallest things can provide happiness’ Stylist ___ It’s not the journey that counts, but who’s at your side. Nana is on a road trip, but he is [...]

10,00

The overwhelming response of readers to Lorna Byrne – regardless of religious beliefs – is that she gives them back hope, helping them to realise that no matter how alone they might feel they have a Guardian angel by their side. Lorna Byrne sees and talks with angels every day and has done since she [...]

11,50

A beautiful, funny and most of all uplifting story of family and love, perfect for fans of The Rosie Project, David Nicholls and Jojo Moyes. THE RICHARD AND JUDY BOOK CLUB AND NUMBER ONE AMAZON BESTSELLER ‘The publishing sensation of the year: a compelling, uplifting and heart-rending debut novel’ Mail on Sunday A Boy Made [...]

12,00

Na het mislukken van een expeditie in het Afrikaanse binnenland vindt een jonge blanke vrouw met een weggelopen slaaf onder moeilijke omstandigheden de weg terug naar Kaapstad.

12,50

Een geweldige roman vol ingehouden spanning en ontroering. Eerste druk uit 1998 in prima staat ondanks haar leeftijd.

14,95

Dit boek verkeert in redelijk tot goede staat.

15,00

Een klassieker uit 1993, daarom zijn er wat gebruikssporen en zijn de pagina's vergeeld/.

15,00

Boek is in goede staat, de omslag van deze hardcover heeft een paar lichte gebruikssporen

15,00

Origineel exemplaar uit 1990 in redelijke staat. Pagina's zijn wat vergeeld hier en daar, maar boek ziet er verder goed uit.

15,00

Volg de wijsheid van het hart De jonge schaapherder Santiago heeft één grote wens: de wereld bereizen tot in alle uithoeken om zo uit te vinden hoe deze in elkaar zit.

15,00

Dit boek verkeert in prima staat, Er zijn een paar lichte gebruikssporen op de rug van het boek.

17,00

A new edition of the classic novel, featuring a new foreword by best-selling author Anna Quindlen, follows young Francie Nolan, who is armed with her idealism and determination, as she struggles to escape from the poverty of life in a Brooklyn tenement during the early 1900s. Reader’s Guide available. Reprint. 50,000 first printing.

17,00

The slyly funny, sweetly moving memoir of an unconventional dad&;s relationship with his equally offbeat son&;complete with fast cars, tall tales, homemade explosives, and a whole lot of fun and trouble John Robison was not your typical dad. Diagnosed with Asperger’s syndrome at the age of forty, he approached fatherhood as a series of logic [...]

17,50

Boek is in redelijk staat en heeft de gebruikelijke kenmerken van een gelezen boek. De rug heeft wat vouwen en de pagina's zijn een beetje geel. Maar dat zal het leesplezier er niet minder om maken.

17,50

Boek verkeerd in redelijke staat. De kaft heeft wat krullen en er staat een naam in. Verder geen gebruiksslijtage aan het boek

17,50

Het boek ziet er prima uit, alleen de kaft heeft lichte verkleuring opgelopen.